עלינו

עלינו

אתם עומדים לערוך אירוע בקרוב. בדמיונכם אתם רואים את המקום המעוצב, אתם שומעים את המוסיקה, אתם מרגישים את האווירה, מריחים את האוכל ואת ניחוחות השתייה. ככל שהדבר נוגע לשירותי בית הקפה, הייתם מעוניינים שהאורחים שלכם ירגישו שבית הקפה בשלמותו הגיע עד אליהם – לא פחות מזה. בזכות Latte Art הדבר גם אפשרי.


Latte Art – אנו חברת קפה לאירועים, נמצאים למעלה משבע שנים בענף ולנו ניסיון עשיר באירועים על סוגיהם.  מעבר לעובדה שאנו ב -  Latte Art מאוד, אבל מאוד, אוהבים קפה,  אנו מציעים משהו אחר, משהו שונה בעולם הקפה באירועים.


אנו מביאים את בית הקפה על חלקיו, אליכם לאירוע. בית הקפה של Latte Art קורם עור וגידים ומשתלב עם התפאורה המשתנה מאירוע לאירוע. זאת, אנו עושים מתוך תפיסה ואמונה שלחוויית הקפה ולאיכותו יש חלק לא מבוטל בהצלחת האירוע.


כך שבין אם אתם משפחה פרטית, העורכת אירוע בבית או בחצר ובין אם אתם חברה, המבקשת לפנק את עובדיה במהלך כנס, תערוכה, הרמת כוסית לרגל החג או מסיבת סוף/תחילת שנה, הרי שאנו פה ב -  Latte Art נספק לכם  לטובת האירוע, את כל הנחוץ לכם ואף מעבר לכך: חווית קפה אומנותית עזה ומרגשת.


בדומה לעולמות אחרים, גם עולם הפקת האירועים הוא גדול ומלא באינספור אפשרויות. גם בעולם זה, השמיים הם הגבול וניתן להפליג למחוזות רחוקים כיד הדמיון. אנו ב -  Latte Art נסייע לכם להפיק את האירוע: החל מריהוט, עובר לחשמל ותאורה וכלה בכלי הגשה ובית הקפה על קשת מוצריו.


מספר מילים על הבר, על הקפה ועל הבאריסטות של Latte Art

הבר שלנו ניחן במראה נקי ועיצוב יוקרתי. בית הקפה הנייד של Latte Art מובל, מוקם ומופעל בידי צוות באריסטה מוכשר, מקצועי ומנוסה, בעל תודעת שירות גבוהה.

מעבר להיות הקפה של  Latte Art איכותי עד מאוד, אנו עושים שימוש בתערובת הקפה שלנו באותו שבוע בו הקפה נקלה. לאחר הטחינה, התערובת הטרייה עוברת למכונה איטלקית מקצועית, המופעלת בידי באריסטה, אומן בקפה, אשר בסיום עבודתו המדויקת, הכוללת את הכנת המשקה, הקצפת החלב ומזיגתו לספל, מוסיף לכוס הקפה ציור. הציור מהווה את החתימה שלנו על כוס הקפה, (תרתי משמע) והינו סימן  ההיכר שלנו פה ב – Latte Art.

כל הדברים הללו גם יחד: מכונת הקפה המקצועית, התערובת האיכותית והטרייה ואהבתו ותשוקתו של הבאריסטה לעולם אומנות הקפה,  תורמים ליצירתה  של  כוס הקפה המושלמת.

 

מדוע Latte Art ?

 

בשבע שנות פעילותנו, נכחנו ונטלנו חלק באירועים מכל הסוגים: גדולים וקטנים, ספורטיביים ואלגנטיים, אינטימיים והמוניים. בזכות ניסיוננו הרב, גיבשנו שלושה קונספטים מרכזיים, לקבלת שירותי בית הקפה של Latte Art. שלושה קונספטים שיש בהם בכדי לענות ולמלא אחר כל צורך: כל אחד מהם יכול להתאים ולהשתלב בכל אירוע באשר הוא: אירוע יום, אירוע לילה, פעילות חברה, הרמת כוסית, השקה, אירוע משפחתי, ארוחת בוקר, בראנץ' או ארוחת ערב חלביות.

אנו גאים להציג בפניכם את Latte Art Basic את Latte Art Classic ואת Latte Art Premium

 

Powered by Artvision | Truppo Websites